O nas

Harlem Club w Zielonej Górze to miejsce z duszą, dedykowane przede wszystkim muzyce lat ’80 i ’90 ubiegłego stulecia oraz Jazzowej. Doskonała muzyka i świetni ludzie – nasz klub stworzony został po to, aby jego goście czuli się w nim jak najlepiej. Najlepiej czują sie u Nas goście w wieku 30+ ale i młodsi do nas zaglądają.

Tutaj nie liczy się nic oprócz dobrej zabawy. Harlem od lat przyciąga wielbicieli jazzu i blues’a którzy mają ochotę na niezobowiązujące i beztroskie chwile zapomnienia. Jego otoczenie sprawia wrażenie spokoju, wyciszenia, co powoduje, że muzyka trafia tam gdzie powinna, do samego wnętrza każdego z nas.
Nastrojowa sceneria i kameralne wnętrze – to dopiero początek…

W lokalu znajduje się scena, która co chwilę rozbrzmiewa nowoczesnymi stylami muzycznymi, jak i nowatorskim podejściem do klimatu jazzowego. Dla pragnących chwili spokoju jesteśmy właśnie tym miejscem, do którego tak wiele osób podąża. Jest to doskonałe miejsce, aby rozkoszować się kolorowymi drinkami, lub wspólnie ze spoglądającym ze ściany artystami rozkoszować się muzyką. Ale to nie wszystko. Pragnący zaczerpnąć świeżego powietrza mają do dyspozycji ogromny ogródek letni..
Odwiedzaj Harlem jak najczęściej, poznawaj ludzi, po prostu bądź z nami.
Zapraszamy:

piątek – sobota 17:00 – 03:00

ul. Sienkiewicza 11, Zielona Góra,

Zapraszamy na nasz profil na Facebook’u gdzie każdego dnia znajdziecie najświeższe informacje z cyklu „Co-Gdzie-Kiedy”